Общинска избирателна комисия Кърджали


РЕШЕНИЕ
№ 142
Кърджали, 29.10.2019

ОТНОСНО: ИЗБИРАНЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ

Днес, 29.10.2019 г., 18.30 часа Общинската избирателна комисия на основание чл. 453 и 454 от Изборния кодекс и въз основа на получените данни от протоколите на СИК

Р Е Ш И :

І. Общинската избирателна квота е 627 / шестстотин  и двадесет и седем/ гласове. 

  1. Брой мандати, които се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота:41 /четиридесет и един/

      2. Мандатите за общинските съветници по т. 1 се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота, както следва:

Номер на бюлетината

Наименование на партията

Брой мандати

43

ПП ГЕРБ

11

52

ПП ДОСТ

1

55

Движение за права и свободи - ДПС

23

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

5

66

„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ –ОБЕДИНЕНИЕ“/ДА България,ДСБ,Зелено движение/

1

 

 

 

    II.Във входящият регистър на ОИК са входирани заявления с Вх. № 242/29.10.2019 г. от Никола Светозаров Чанев и Вх. № 243/29.10.2019 г. от Спас Тянков Пасев за оттеглянето им като кандидати за общински съветници.

В настоящия случай попадаме в хипотезата на необявени резултати от изборите и съответно необявени имена на избрани общински съветници по партии, коалиции и местни коалиции.

С оглед подадените заявления и приетото свое Решение № 140/29.10.2019 г. за заличаването им като кандидати за общински съветници, ОИК Кърджали следва да обяви за избрани общински съветници следващите в съответната листа кандидати.

След извършена справка в регистъра на кандидатите се установява, че следващите кандидати в листата на ПП ГЕРБ, са Веселин Валентинов Желязков и Веселина Ангелова Юрукова.

 

 

 

 

  1. Обявява имената на избраните общински съветници по партии, коалиции и местни коалиции, както следва:

 

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

ЕГН

ПП / КП / ИК

Алтънай

Мустафа

Халил

***

Движение за права и свободи – ДПС

Ахмед

Дургуд

Ахмед

***

Движение за права и свободи – ДПС

Ахмед

Мустафа

Моллахасан

***

Движение за права и свободи – ДПС

Ахмед

Шакир

Хасан

***

Движение за права и свободи – ДПС

Байрам

Юзкан

Байрам

***

Движение за права и свободи – ДПС

Бекир

Ергюн

Сюлейман

***

Движение за права и свободи – ДПС

Веселин

Валентинов     

Желязков

***

ПП ГЕРБ

Веселина   

Ангелова                              

Юрукова

***

ПП ГЕРБ

Георги

Тончев

Кючуков

***

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Гроздан

Делчев

Колев

***

ПП ГЕРБ

Гюлтен

Мюмюн

Мустафа

***

Движение за права и свободи – ДПС

Гюнай

Халит

Ниязи

***

Движение за права и свободи – ДПС

Даниел

Точев

Делчев

***

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Елван

Бехчет

Гюркаш

***

Движение за права и свободи – ДПС

Йорданка

Иванова

Гочева

***

ПП ГЕРБ

Камелия

Павлова

Василева

***

ПП ГЕРБ

Лидия

Димитрова

Асенова

***

ПП ГЕРБ

Лятиф

Мехмед

Расим

***

Движение за права и свободи – ДПС

Марияна

Делчева

Ликова

***

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Мехмед

Осман

Ходжа

***

ПП ДОСТ

Милко

Петров

Багдасаров

***

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Милчо

Любомиров

Енчев

***

ПП ГЕРБ

Мустафа

Фахри

Ахмед

***

Движение за права и свободи – ДПС

Мухаррем

Наим

Мухаррем

***

Движение за права и свободи – ДПС

Мюмюнали

Мустафа

Халил

***

Движение за права и свободи – ДПС

Мюрсел

Мюмюн

Халил

***

Движение за права и свободи – ДПС

Наим

Рамис

Наим

***

ПП ГЕРБ

Ниязи

Аптилязим

Шакир

***

Движение за права и свободи – ДПС

Огнян

Колев

Иванов

***

ПП ГЕРБ

Радослав

Иванов

Милев

***

„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Раиф

Шабан

Мустафа

***

Движение за права и свободи – ДПС

Руслан

Демирев

Терзиев

***

ПП ГЕРБ

Сабиха

Сабри

Местан

***

Движение за права и свободи – ДПС

Сезгин

Мюмюн

Бекир

***

Движение за права и свободи – ДПС

Сейдали

Сюлейман

Сейдали

***

Движение за права и свободи – ДПС

Теодора

Янчева

Каракостова

***

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Фейме

Гюндюз

Хашим

***

Движение за права и свободи – ДПС

Ферди

Исмед

Мурад

***

Движение за права и свободи – ДПС

Цветелин

Иванов

Гавазов

***

ПП ГЕРБ

Юксел

Азис

Халим

***

Движение за права и свободи – ДПС

Юсеин

Велиайдин

Ахмед

***

Движение за права и свободи – ДПС

   2. Обявява имената на избраните общински съветници по партии, коалиции и местни коалиции, както следва:

 

Имена на общинските съветници

 

 

№ на списък

Брой предпочитания

1 Алтънай

Мустафа

Халил

Б

21

2 Ахмед

Дургуд

Ахмед

Б

61

3 Ахмед

Мустафа

Моллахасан

Б

47

4 Ахмед

Шакир

Хасан

Б

51

5 Байрам

Юзкан

Байрам

Б

52

6 Бекир

Ергюн

Сюлейман

Б

15

7 Веселин

Валентинов     

Желязков

Б

195

8 Веселина   

Ангелова                              

Юрукова

Б

123

9 Георги

Тончев

Кючуков

Б

29

10 Гроздан

Делчев

Колев

Б

299

11 Гюлтен

Мюмюн

Мустафа

Б

21

12 Гюнай

Халит

Ниязи

Б

19

13 Даниел

Точев

Делчев

А

369

14 Елван

Бехчет

Гюркаш

Б

74

15 Йорданка

Иванова

Гочева

Б

112

16 Камелия

Павлова

Василева

Б

132

17 Лидия

Димитрова

Асенова

Б

199

18 Лятиф

Мехмед

Расим

А

12039

19 Марияна

Делчева

Ликова

Б

53

20 Мехмед

Осман

Ходжа

А

361

21 Милко

Петров

Багдасаров

А

1271

22.Милчо

Любомиров

Енчев

Б

100

23 Мустафа

Фахри

Ахмед

Б

19

24 Мухаррем

Наим

Мухаррем

Б

17

25 Мюмюнали

Мустафа

Халил

Б

79

26 Мюрсел

Мюмюн

Халил

Б

71

27 Наим

Рамис

Наим

Б

203

28 Ниязи

Аптилязим

Шакир

Б

25

29 Огнян

Колев

Иванов

А

2599

30 Радослав

Иванов

Милев

А

354

31 Раиф

Шабан

Мустафа

Б

34

32 Руслан

Демирев

Терзиев

Б

109

33 Сабиха

Сабри

Местан

Б

40

34 Сезгин

Мюмюн

Бекир

Б

80

35 Сейдали

Сюлейман

Сейдали

Б

23

36 Теодора

Янчева

Каракостова

Б

125

37 Фейме

Гюндюз

Хашим

Б

32

38 Ферди

Исмед

Мурад

Б

49

39 Цветелин

Иванов

Гавазов

Б

98

40 Юксел

Азис

Халим

Б

29

41 Юсеин

Велиайдин

Ахмед

Б

31

 

 

Спорове и възражения на членовете на комисията по взетите решения: няма

 

Решението на Общинска избирателна комисия може да бъде оспорвано в 7-дневен срок от обявяването му пред Административен съд – Кърджали.

ПОДПИСИ НА ЧЛЕНОВЕТЕ НА ОБЩИНСКАТА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    ……………….

Александър Николов Ставрев

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: ……………….

Величка Димитрова Георгиева

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:  ……………….

Росица Русева Златанова

СЕКРЕТАР: ……………….

Юркюш Мехмедемин Ахмед

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

1. ……………….

Петър Иванов Захариев

 

 

2. ……………….

Димитър Киров Димитров

 

 

3. ……………….

Елица Момчилова Юркенова

 

4 ……………….

Емилия Белева Владева-Бонева

 

5. ……………….

Иван Пламенов Робов

 

6. ……………….

Росица Миткова Ескова

 

7 ……………….

Галина Нейкова Стефанова

 

8. ……………….

Христина Кралева Георгиева

 

9. ……………….

Мюжгян Байрям Адем

 10……………….

Деница Огнянова Накева

11……………….

Петър Георгиев Бояджиев

 

       

 

Председател: Александър Николов Ставрев

Секретар: Юркюш Мехмедемин Ахмед

* Публикувано на 29.10.2019 в 23:55 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    2930 

Решения

  • № 210 / 30.03.2020

    относно: Прекратяване на пълномощията на избран общински съветник, поради подадена оставка и обявяване за избран следващия от листата на КП „БСП за България“

  • № 209 / 29.10.2019

    относно: ИЗБИРАНЕ НА КМЕТ НА КМЕТСТВО Ястреб

  • № 208 / 29.10.2019

    относно: ИЗБИРАНЕ НА КМЕТ НА КМЕТСТВО Широко поле

всички решения