Общински съвет

  • 4. ПП АТАКА
    • 101. Георги Николов Чичев
    • 102. Стоян Атанасов Узунов
  • 23. ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ)
    • 101. Стоян Петков Георгиев
    • 102. Борис Димитров Янков
    • 103. Красимир Кирчев Петров
    • 104. Петко Стоянов Георгиев
    • 105. Василена Миткова Коцева
    • 106. Деница Светланова Караниколова
    • 107. Петя Дамянова Димитрова
    • 108. Димитър Стойчев Янков
  • 43. ПП ГЕРБ
    • 101. Никола Светозаров Чанев
    • 102. Огнян Колев Иванов
    • 103. Гроздан Делчев Колев
    • 104. Наим Рамис Наим
    • 105. Руслан Демирев Терзиев
    • 106. Спас Тянков Пасев
    • 107. Лидия Димитрова Асенова
    • 108. Милчо Любомиров Енчев
    • 109. Цветелин Иванов Гавазов
    • 110. Йорданка Иванова Гочева
    • 111. Камелия Павлова Василева
    • 112. Веселина Ангелова Юрукова
    • 113. Веселин Валентинов Желязков
    • 114. Йорданка Теофилова Господинова
    • 115. Кирил Георгиев Николов
    • 116. Иван Димитров Чанков
    • 117. Махмуд Сюлейман Юсеин
    • 118. Антония Красимирова Костова
    • 119. Светослав Костадинов Костадинов
    • 120. Събчо Ясенов Кючуков
    • 121. Милена Георгиева Терзийска
    • 122. Маноил Ангелов Димитров
    • 123. Билгин Ниязи Сабит
    • 124. Ставрин Георгиев Ставрев
    • 125. Иван Добрев Илиев
    • 126. Мария Николова Пандова
    • 127. Ердинч Зекерие Нури
    • 128. Милена Кирчева Кирякова
    • 129. Красимир Георгиев Ламбов
    • 130. Бахтишан Осман Мехмедали
    • 131. Ивета Димова Николова
    • 132. Николина Миткова Казълова
    • 133. Садберин Хасан Мюмюн
    • 134. Милена Ивкова Янева
    • 135. Биляна Каменова Арсова
    • 136. Цветомира Стефанова Кулева
    • 137. Диляна Георгиева Крушкова
    • 138. Музафер Шукри Ахмед
    • 139. Стайко Иванов Ванчев
    • 140. Метин Неджатин Махмуд
    • 141. Маргарита Янкова Башлиева
  • 51. ВОЛЯ
    • 101. Иван Стефанов Кадънков
    • 102. Ангел Недялков Матушев
    • 103. Тодор Чанков Митрев
    • 104. Елис Ахмед Ариф
  • 52. ПП ДОСТ
    • 101. Мехмед Осман Ходжа
    • 102. Зюрфедин Шемсидин Али
    • 103. Хасан Кязим Тасим
    • 104. Юмер Сабахтин Юмер
    • 105. Рамадан Халил Мустафа
    • 106. Гюлфинар Халил Бекир
    • 107. Ердинч Емин Осман
    • 108. Емин Нури Исмаил
    • 109. Мюмюн Назим Исмаил
    • 110. Дженк Сейфи Юсеин
    • 111. Мюзеин Халибрям Бекир
    • 112. Петър Иванов Косев
    • 113. Мехмед Мустафа Исмаил
    • 114. Заличен
    • 115. Салиф Байрам Адем
    • 116. Фариз Ахмед Юмер
    • 117. Фаридин Яшар Ферад
    • 118. Сюлейман Хасан Мурад
    • 119. Адем Рамадан Салим
    • 120. Нурай Сами Исмаил
    • 121. Белин Делчев Велев
    • 122. Енгин Ерол Хасан
    • 123. Емрах Юсеин Юсеин
  • 55. Движение за права и свободи – ДПС
    • 101. Хасан Азис Исмаил
    • 102. Лятиф Мехмед Расим
    • 103. Ахмед Мустафа Моллахасан
    • 104. Елван Бехчет Гюркаш
    • 105. Байрам Юзкан Байрам
    • 106. Сабиха Сабри Местан
    • 107. Раиф Шабан Мустафа
    • 108. Сезгин Мюмюн Бекир
    • 109. Мухаррем Наим Мухаррем
    • 110. Гюлтен Мюмюн Мустафа
    • 111. Ниязи Аптилязим Шакир
    • 112. Алтънай Мустафа Халил
    • 113. Юсеин Велиайдин Ахмед
    • 114. Фейме Гюндюз Хашим
    • 115. Бекир Ергюн Сюлейман
    • 116. Юксел Азис Халим
    • 117. Ферди Исмед Мурад
    • 118. Ахмед Шакир Хасан
    • 119. Мустафа Фахри Ахмед
    • 120. Мюмюнали Мустафа Халил
    • 121. Сейдали Сюлейман Сейдали
    • 122. Гюнай Халит Ниязи
    • 123. Мюрсел Мюмюн Халил
    • 124. Ахмед Дургуд Ахмед
    • 125. Юзкан Юзджан Али
    • 126. Миглена Веселинова Топалова
    • 127. Фердане Рафет Али
    • 128. Йозкан Осман Камбер
    • 129. Кадир Сабахтинов Мустафов
    • 130. Ахмед Ремзи Мустафа
    • 131. Мехмед Метин Мюмюн
    • 132. Лейла Идриз Ариф
    • 133. Ерол Емин Мюмюн
    • 134. Емин Юксел Халил
    • 135. Ергюн Неджиб Неджиб
    • 136. Айкъз Ремзи Кямил
    • 137. Рафие Юсеин Юмер
    • 138. Гюркан Исмаил Алиосман
    • 139. Алие Ибрахим Ибрахим
    • 140. Мехмед Билял Билял
    • 141. Мария Димитрова Певецова
  • 56. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    • 101. Милко Петров Багдасаров
    • 102. Георги Тончев Кючуков
    • 103. Марияна Делчева Ликова
    • 104. Теодора Янчева Каракостова
    • 105. Есен Ясенова Устренска
    • 106. Милен Арсениев Филипов
    • 107. Станимир Делчев Сталев
    • 108. Николай Маринов Николов
    • 109. Галина Атанасова Тодорова
    • 110. Петър Тодоров Петров
    • 111. Гроздан Иванов Грозев
    • 112. Траян Йорданов Бабунски
    • 113. Назми Садула Мюмюн
    • 114. Даниел Точев Делчев
    • 115. Маргарита Асенова Демирева
    • 116. Николина Димова Стоянова
    • 117. Ана Митрева Делчева-Ташкова
    • 118. Садифе Хакиф Мюмюн
    • 119. Ангел Георгиев Карабашев
    • 120. Селяйтин Бейсим Сюлейман
    • 121. Садифе Хасан Али
    • 122. Гюлбеяз Мустафа Мехмед
  • 64. ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ
    • 101. Иван Тонев Коларов
    • 102. Васил Димитров Байданов
    • 103. Марияна Георгиева Димитрова
    • 104. Сание Садула Риза
    • 105. Васил Николов Василев
    • 106. Ради Тодоров Радев
    • 107. Янко Кирилов Илиев
    • 108. Дора Миткова Христова
  • 66. „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
    • 101. Радослав Иванов Милев
    • 102. Анита Славчева Коруйкова
    • 103. Стоян Георгиев Стоянов
    • 104. Емилия Александрова Георгиева
    • 105. Агоп Киркор Узунбохосян
    • 106. Георги Ставров Ставров
    • 107. Елена Ташева Шукерска
    • 108. Заличен
    • 109. Асен Иванов Крачунов
    • 110. Милена Атанасова Кърмаджиева
    • 111. Красимир Георгиев Димитров
    • 112. Динко Иванов Дяков
    • 113. Бисер Канев Кехайов

Календар

Решения

  • № 209 / 29.10.2019

    относно: ИЗБИРАНЕ НА КМЕТ НА КМЕТСТВО Ястреб

  • № 208 / 29.10.2019

    относно: ИЗБИРАНЕ НА КМЕТ НА КМЕТСТВО Широко поле

  • № 207 / 29.10.2019

    относно: ИЗБИРАНЕ НА КМЕТ НА КМЕТСТВО Чифлик

всички решения